O BZ WBK Leasing

BZ WBK Leasing jest częścią grupy kapitałowej Banku Zachodniego WBK, jako uniwersalny leasingodawca, który oferuje finansowanie szerokiej gamy środków trwałych.

Naszymi głównymi produktami są: leasing operacyjny, leasing finansowy oraz pożyczka oferowane jako złotowe lub indeksowane do walut obcych.

Firma specjalizuje się w finansowaniu wszelkich środków transportu. Jesteśmy liderem w finansowaniu maszyn i urządzeń w Polsce.

W ramach oferty dla wybranych grup zawodowych proponujemy usługi dostosowane do potrzeb lekarzy i weterynarzy w formie leasingu lub pożyczki, jak również produkty, w ramach których finansujemy maszyny i urządzenia dla podmiotów z sektora rolnego.

BZ WBK Leasing kładzie duży nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług oraz na rzetelność i transparentność we współpracy ze swoimi Klientami.

Głównym akcjonariuszem BZ WBK Leasing S.A. jest Bank Zachodni WBK S.A., jeden z największych banków komercyjnych w Polsce, należący do Grupy Santander.

2017 © BZ WBK Leasing S.A

BZ WBK Leasing S.A. z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Kolorowa 8, 60-198 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000026084, NIP: 521-12-95-779, kapitał zakładowy 250.000.000 zł w całości wpłacony.
Leasing - korzystne finansowanie
W ofercie BZ WBK Leasing są produkty takie jak leasing operacyjny i finansowy oraz pożyczki dla rolników. Firma finansuje m.in. środki transportu: samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe potrzebne w przedsiębiorstwach różnego typu. W ofercie ma także finansowanie profesjonalnych maszyn, urządzeń i linii technologicznych dla różnych branż. Usługi przeznaczone są dla nowoczesnych firm, które cenią sobie rzetelność propozycji finansowej.

Kontakt z doradcą

Obsługa Klienta

Kontakt dla mediów

Dane teleadresowe

Logowanie dla klientów indywidualnych i firm