Zmiana preliminarza opłat leasingowych/harmonogramu spłaty rat pożyczki

Jeżeli z jakiegoś powodu nie odpowiada Ci wysokość lub/i terminy spłaty rat - możesz wystąpić z wnioskiem o zmianę preliminarza opłat leasingowych/harmonogramu spłaty rat pożyczki. Za zgodą Spółki Leasingowej BZ WBK, w drodze aneksu do umowy, następuje zmiana warunków umowy.

Zmiana Korzystającego w umowie leasingu

Jeżeli posiadasz umowę leasingu operacyjnego możesz scedować na inny podmiot prawa i obowiązki wynikające z tej umowy.

W przypadku umów leasingu finansowego zmiana Korzystającego będzie wiązała się
z rozliczeniem dotychczasowej umowy i zawarciem nowej umowy - z podmiotem wskazanym przez Ciebie.

W obu przypadkach zmiana Korzystającego wymaga zgody Spółki Leasingowej
BZ WBK.

Zmiana adresu albo formy prawnej

Jeżeli zmieniła się forma prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej albo dane teleadresowe, prosimy o niezwłoczne przesłanie do Biura Obsługi Klienta wniosku wraz
z zaktualizowanymi dokumentami rejestrowymi firmy.

Poddzierżawa przedmiotu leasingu

Przedmiot leasingu możesz poddzierżawić lub oddać do bezpłatnego używania osobie trzeciej. Niezbędna jest do tego zgoda Spółki Leasingowej BZ WBK.

Zmiana formy płatności

Płatności możesz realizować w formie przelewu standardowego lub polecenia zapłaty. Zmiana formy płatności wymaga zgody Spółki Leasingowej BZ WBK.

Zmiana związana z przedmiotem leasingu/przedmiotem finansowanym pożyczką

Jeśli chcesz uzyskać zgodę Spółek Leasingowych BZ WBK na zmiany w przedmiocie leasingu/przedmiocie finansowanym pożyczką, znajdziesz tu przydatne informacje.

2017 © BZ WBK Leasing S.A

BZ WBK Leasing S.A. z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Kolorowa 8, 60-198 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000026084, NIP: 521-12-95-779, kapitał zakładowy 250.000.000 zł w całości wpłacony.
Leasing - korzystne finansowanie
W ofercie BZ WBK Leasing są produkty takie jak leasing operacyjny i finansowy oraz pożyczki dla rolników. Firma finansuje m.in. środki transportu: samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe potrzebne w przedsiębiorstwach różnego typu. W ofercie ma także finansowanie profesjonalnych maszyn, urządzeń i linii technologicznych dla różnych branż. Usługi przeznaczone są dla nowoczesnych firm, które cenią sobie rzetelność propozycji finansowej.

Kontakt z doradcą

Obsługa Klienta

Kontakt dla mediów

Dane teleadresowe

Logowanie dla klientów indywidualnych i firm